STACCATO

EKSERGIJA yra 2007 m. lapkričio 8 d. prasidėjusio tarptautinio STACCATO (angl. Sustainable Technologies And Combined Community Approaches Take Off, liet. Darnių energijos technologijų ir jungtinių bendruomenės iniciatyvų plėtra) projekto partneris ir ekspertas Lietuvoje. Projektas, vykdomas Europos Komisijos iniciatyvos CONCERTO rėmuose, skirtas pateikti pavyzdinį darnios energijos projektų įgyvendinimą pasirinktose trijose Europos šalių sostinėse: Amsterdame (Amsterdam-Noord), Budapešte (Obuda) ir Sofijoje (Oborishte), siekiant suderinti energijos efektyvumo didinimo tyrimų ir įgyvendinimo veiklą, darnios energijos koncepcijų plėtrą, inovacines renovacijos metodikas, tikint, kad pasiekti projekto rezultatai padės pagreitinti esamo Vakarų ir Rytų Europos gyvenamojo būsto perėjimą prie darnios energijos tiekimo ir naudojimo sistemos.

Daugiau apie STACCATO projektą, jo tikslus, įgyvendinimo eigą anglų kalba žr.
http://www.concerto-staccato.eu/about-staccato.html

Staccato

Tarptautinė energiją taupančios renovacijos gyvenamojo būsto sektoriuje konferencija

Data: 2010 m. birželio 28-29 d.
Vieta: Viešbutis „Hotel Danubius Helia“, Budapeštas, Vengrija.
Tikslas: Suteikti puikią progą dalyviams gauti naujausią aktualią informaciją apie efektyvią renovaciją energijos taupymo požiūriu gyvenamojo būsto sektoriuje.

Pirma Konferencijos diena skirta teminėms diskusijoms:

  1. Energiją taupančios renovacijos projektų finansinės galimybės.
  2. Vietinė darnios energetikos politika.
  3. Technologijos ir inovacijos, skirtos mažinti energijos vartojimą ir integruoti atsinaujinančios energijos išteklius gyvenamojo būsto sektoriuje.
  4. Energijos vartotojų elgsena, socialiniai aspektai, bendravimas su gyventojais – sėkmės raktas.
  5. Sėkmės istorijos, pagrindiniai sėkmės elementai.

Antra Konferencijos diena skirta supažindinti su praktiniais įgyvendintų projektų aspektais, dalyvauti interaktyviose darbo grupėse ir aplankyti renovuotą gyvenamąjį kvartalą Budapešte Faluhaz (STACCATO projekto dalis, kur pasiektas 50% energijos naudojimo ir CO2 emisijų sumažinimas) bei konferencijų centro pastatą (REC Conference Center), kuris siekia nulinės aplinkos taršos.

Konferencija yra puiki galimybė visiems Centrinės Rytų Europos efektyvių energijos projektų planuotojams, vystytojams, savivaldybėms, nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenių iniciatyvinėms grupėms gauti naujausią aktualią informaciją apie investicijas į darnią energetiką, Europos bendrijos finansavimo galimybes, pirmaujančius projektus ir geriausios energijos taupymo praktikos pavyzdžius.

Dalyviams bus suteiktos įvairiapusės galimybės susipažinti, aptarti ir ateityje naudoti skirtingas CONCERTO ir IEE projektų metu parengtas metodikas ir darnios energijos koncepcijas, kurios galės būti adoptuotos, pritaikytos ir naudojamos kitų Europos miestų renovacijos projektams. Konferencija skirta suteikti išsamias rekomendacijas, patarimus ir naudingą žinoti informaciją.

Čia rasite detalią programą anglų kalba
http://www.concerto-staccato.eu/news/mid-term-conference-june-28-29/programme.html

Konferencijos registracijos mokestis – 40 eurų, į jį įeina dalyvavimas dviejų dienų konferencijoje, pažintinė kelionė laivu Dunojaus upe ir vizitai į renovacijos projektų statybų aikšteles.

Daugiau informacijos apie registraciją
http://www.concerto-staccato.eu/news/mid-term-conference-june-28-29/registration.html

Registracijos mokestis negrąžinamas.

Registruotis galima iki 2010 m. birželio 21 d. Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos suteiks p. Annamária Bajusz e. paštu bajusz@energiaklub.hu

Registracijos formą rasite
http://www.concerto-staccato.eu/news/mid-term-conference-june-28-29/registration.htmlStaccato

Kvietimas dalyvauti Tarptautinėje Konferencijoje, Budapešte, Vengrijoje

Gerbiamieji,

EKSERGIJA, dalyvaudama STACCATO projekto veikloje, maloniai Jus kviečia dalyvauti 2010 m. birželio m. 28-29 d. Tarptautinėje konferencijoje, Budapešte, Vengrijoje, kuri skirta pristatyti energiją taupančios renovacijos naujoves ir sėkmės istorijas gyvenamojo būsto sektoriuje.

Konferencija skirta visiems Centrinės Rytų Europos efektyvių energijos projektų planuotojams, vystytojams, savivaldybėms, nevyriausybinėms organizacijoms ir bendruomenių iniciatyvinėms grupėms, norinčioms susipažinti su Europos bendrijos finansavimo galimybėmis ir geriausiais energijos taupymo pavyzdžiais.

Konferencijos registracijos mokestis – 40 eurų.

Konferencijos darbo kalba – anglų.

Konferencijos dalyviai turėtų patys apsimokėti kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

Daugiau informacijos apie konferenciją anglų kalba
http://www.concerto-staccato.eu/news/mid-term-conference.html

Detalią dviejų dienų programą rasite
http://www.concerto-staccato.eu/news/mid-term-conference-june-28-29/programme.html

Vykdoma dalyvių registracija internetu
http://www.concerto-staccato.eu/news/mid-term-conference-june-28-29/registration.html

Geriausi linkėjimai,

EKSERGIJA

Dalyvių sąrašas